PAREMKITE MUS

PALAIKYKITE MUS | SKIRKITE 1,2% GPM


Dabar, kaip niekad anksčiau, suvokiame, jog kadais atrodę nereikšmingi įvykiai kitam pasaulio krašte, gali kardinaliai pakeisti ir mūsų gyvenimus. Kreipiamės į Jus prašydami prisidėti prie kultūros išsaugojimo ir mūsų pačių gyvasties, kad ateityje turėtume galimybes tęsti darbą, net ir tokiais sunkiais pasauliui momentais, kaip šis. Tokiu metu privalome reaguoti staigiai, be biurokratijos, projektų, finansavimo ir honorarų. Savo ruožtu stengsimės nepasiduoti ir kurti tiek dinamiškame, tiek paralyžiuotame pasaulyje, ieškoti kito kelio į teatrą, kurti pamirštoms publikoms, pamirštais žanrais, neatrastais formatais, siekti kitų planetų, laiko tėkmės koncepcijų bei savo pačių prasmės jūsų gyvenimuose legitimumo. Įkūrėme šį teatrą tam, kad kaskart rinktumėmės kūrybą vietoj melo ir saugumo. Su jūsų pagalba mums tai gali pavykti! Paremkite mus deklaruodami savo pajamas. Skirkite mūsų teatrui 1,2% GPM VšĮ “Kosmos Theatre” im. k. 302706480 (instrukcija apačioje)


INSTRUKCIJA, KAIP SKIRTI 1,2% GPM


1. Prisijunkite prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS): https://deklaravimas.vmi.lt/


2. Kairėje meniu juostoje pasirinkite skiltį „Pildyti formą“, toliau „Prašymas skirti paramą“

3. Formos pildymų skiltyje pasirinkite „Pildyti formą tiesiogiai portale“


4. Patirkinkite 1-4 laukelius ar jūsų asmeniniai duomenys teisingi.

5. Laukelyje 5 pasirinkite “2022”


6. Prie 6S pažymėkite varnele “Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams”

7. E1 laukelyje pasirinkite “2- paramos gavėjas“, E2 įveskite įmonės kodą: 302706480, E3: VšĮ „KOSMOS THEATRE“, E4: 1,2%, E5- 2024.


Su Jūsų pagalba ir palaikymu, ką tik paminėjome pirmuosius savo gyvavimo metus. Per juos pristatėme pirmąjį Lietuvoje internetinį spektaklį #PROTESTAS. Jį ne tik sukūrėme be jokio atlygio, bet ir publikai dovanojame nemokamai. Jis buvo apdovanotas auksiniu scenos kryžiumi už “pandemijai atsparus teartas”. Sukūrėme vizualų gyvos muzikos spektaklį “KAFKA INSOMNIA”. Jis Kauno teatrų apdovanojimuose “Fortūna” apdovanotas už geriausia muzika, o toje pačioje kategorijoje nominuotas ir Aukisnių scenos kryžių apdovanojimuose.

Aktyviai praeitus metus žengėme ir į skaitmeninį pasaulį bandydami kurti papildytas ir alternatyvias realybes. Sukūrėme virtualios realybės filmą “Nepažįstamoji” bei nufilmavome pirmąją sceną mūsų tolimesniam virtualios realybės darbui “Your dream”. Sukūrėme naują mobilią aplikaciją “KOSMOS APP“. Bendradarbiaujant su Kauno IX forto muziejuje sukūrėme naują programą “Susitaikymas”.

Ateinantį sezoną mūsų laukia net trys operos, Kaunas 2022 programa, filmo “YOUR DREAM” filmavimai, tarptautinės vizualinio teatro dirbtuvės su AKHE ir daug kitų kultūriškai, moksliškai ir meniškai praturtinančių veiklų. Mums itin reikalingi microkosminiai jūsų sprendimai, kurie ateityje padės išjudinti macrokosmines svajones. Kviečiame paremti mūsų kosminę stotį:


Paremkite mus skirdami tiesioginę paramą

Gavėjas: VšĮ “KOSMOS THEATRE
Sąsk. nr.: LT657300010130105665
Mokėjimo paskirtis: Parama