PARAMA TEATRUI

Dabar, kaip niekad anksčiau, suvokiame, jog kadais atrodę nereikšmingi įvykiai kitame pasaulio krašte, gali kardinaliai pakeisti ir mūsų gyvenimus. Kreipiamės į Jus prašydami prisidėti prie kultūros išsaugojimo ir mūsų pačių gyvasties, kad ateityje turėtume galimybes tęsti darbą, net ir tokiais sunkiais pasauliui momentais, kaip šis. Tokiu metu privalome reaguoti staigiai, be biurokratijos, projektų, finansavimo ir honorarų. Savo ruožtu stengsimės nepasiduoti ir kurti tiek dinamiškame, tiek paralyžiuotame pasaulyje, ieškoti kito kelio į teatrą, kurti pamirštoms publikoms, pamirštais žanrais, neatrastais formatais, siekti kitų planetų, laiko tėkmės koncepcijų bei savo pačių prasmės jūsų gyvenimuose legitimumo. Įkūrėme šį teatrą tam, kad kaskart rinktumėmės kūrybą vietoj melo ir saugumo. Su jūsų pagalba mums tai gali pavykti.


Ką tik pristatėme pirmąjį Lietuvoje internetinį spektaklį #PROTESTAS, kurį ne tik sukūrėme be jokio atlygio, bet ir publikai dovanojame nemokamai. Esame numatę ir daug kitų kultūriškai, moksliškai ir meniškai praturtinančių veiklų: nuo vizualinio teatro spektaklių, tarptautinių kūrybinių dirbtuvių iki virtualių podcastų ir VR filmų.


Mums itin reikalingi microkosminiai jūsų sprendimai, kurie ateityje padės išjudinti macrokosmines svajones. Paremkite mūsų kosminę stotį:


Deklaruodami savo pajamas skirkite mūsų teatrui 1,2% GPM VšĮ “Kosmos Theatre” im. k. 302706480 (instrukcija apačioje)

Skirkite tiesioginę paramą:

Gavėjas: VšĮ “KOSMOS THEATRE

Sąsk. nr.: LT657300010130105665

Mokėjimo paskirtis: Parama

Hamletas savo aktoriams liepė „tarytum veidrodį laikyti priešais gamtą“, o mes sakome ,,the more you see, the more you are seen."

Ačiū, kad ir tokiu metu esate kartu.

INSTRUKCIJA, KAIP SKIRTI 1,2% GPM

2. Kairioje meniu juostoje pasirinkite skiltį „Pildyti formą“, toliau „Prašymas skirti paramą“

3. Formos pildymų skiltyje pasirinkite „Pildyti formą tiesiogiai portale“

4. Patirkinkite 1-4 laukelius ar jūsų asmeniniai duomenys teisingi. ​​​​​​​

5. 5 laukelyje pasirinkite “2019”

6. Prie 6S pažymėkite varnele “Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams”

7. E1 laukelyje pasirinkite “2- paramos gavėjas“, E2 įveskite įmonės kodą: 302706480, E3 VšĮ „KOSMOS THEATRE“, E4- 1,2%, E5- 2023

My Image
My Image
My Image
My Image